Виставки

logo_white_2018-1.png

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться “Мистецький проєкт “Діалог”

21 жовтня о 17:00 відбудеться відкриття мистецького проєкту “ДІАЛОГ”!

Схожість і близькість у поглядах на світ, манері його розуміти та інтерпретувати стали підґрунтям для появи ідеї ДІАЛОГУ між двома художницями, Барбарою Ле Беґек Фрідман (Франція) та Яриною Шумською (Україна).

Закриття кордонів, а відповідно, неможливість зустрітись і співпрацювати разом у березні створило умови для дослідження комунікації у зовсім іншому вимірі. Заплановані 10 днів резиденції у містечку Понтейя, у Франції, перетворилися у 100 днів діалогу: на відстані, з обмеженнями, з кордонами, серед невизначеності, проте з абсолютною щирістю.

З часом у цьому “просторі зустрічі” дві тисячі триста кілометрів, первинно як обмеження, стали параметром, конструктивним елементом, способом існування в іншому часо-вимірі, можливістю для відкриттів. “Будь-який новий досвід потенційно може стати джерелом наповнення та способом вчитися, якщо ми здатні до нього пристосуватися …” (Барбара Ле Бегек Фрідман)

“Проект “ДІАЛОГ” дає можливість спостерігати як відстань стає гнучкою, інколи навіть перестає існувати. Аж доки крайні пункти цієї довгої, здавалось, безкінечної лінії не сходяться у одному пункті, де починається нова розмова.” (Ярина Шумська)

Конструкція виставки вибудована у формі спіралі, завдяки якій підсилюється відчуття дистанції, руху, плину часу, що безпосередньо пов’язується з загальною ідеєю проекту.

Запрошуємо всіх!
Дрес-код – МАСКА + ДИСТАНЦІЯ!
м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ “Адреналін Сіті”

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка