Діяльність

logo_white_2018-1.png

Ми змінюємо минуле, яке творить майбутнє: у Музеї Корсаків розширено та оновлено основну експозицію!

Відтепер майже на 70 імен художників та на 150 арт-об’єктів стало більше. Експозиційна площа проєкту «Генези сучасного українського мистецтва» розкинулася аж на 2500 кв.м, що майже втричі більше від попередньої. При цьому загальна площа Музею сучасного українського мистецтва Корсаків досягла 7 500 кв.м.

Відтак, наразі в експозиції МСУМКу понад 1000 арт-об’єктів, які представлені, більше як 200 митцями. Окрім того, в нас діє бібліотека унікальних видань – близько чотирьох тисяч на найрізноманітнішу тематику та арт-коворкінг «Робітня»: це креативний простір, де кожен може стати митцем, а кожен митець зможе створити, щось велике; це простір для рефлексії та дискусій, де всі зможуть отримати нові знання, свіжий естетичний досвід та знайти натхнення.

Музей Корсаків запрошує на відкриття оновленої та значно розширеної основної експозиції «Генези сучасного українського мистецтва»: ще більше арт-об’єктів, ще більше митців, ще більше виставкових площ.

Відкриття відбудеться 22 жовтня о 17:00. Вхід вільний.
У програмі авторська екскурсія новими залами “Ґенези”.

Проєкт «Генеза сучасного українського мистецтва» демонструє його витоки, через тяглість та діалоги художників різних поколінь. Показує світовій спільноті актуальні мистецькі пошуки сучасних українських художників. Адже, для кожного із українських регіонів характерні свої традиції, своє минуле, свої ракурси бачення національних перспектив та культурно-художні стереотипи.

Експозиція підкреслює вагомість впливу локального історико-культурного та художнього досвіду на формування сучасного українського мистецтва. Аналіз його розвитку в Україні неможливий без урахування регіональних відмінностей, без співставлення різних практик, особливостей місцевого контексту. На виставці представлені Західний, Дніпровський, Одеський, Закарпатський, Київський, Харківський та Південно-східний мистецькі осередки та зала соцреалізму.

Як зазначає фундатор Музей сучасного українського мистецтва Корсаків Віктор Корсак: “Наполеон казав, що історію пишуть переможці, ми ж переконані, що історію пишуть ті хто хоче перемогти. Можна написати багато книг із історії сучасного українського мистецтва, які прочитає декілька сотень експертів. А можна зробити експозицію у новітньому музеї, яку будуть відвідувати десятки тисяч людей. Яка буде не лише розповідати історію сучасного українського мистецтва, а і демонструвати наживо її кращі надбання.

«МИ БУДУЄМО МУЗЕЙНУ ІНСТИТУЦІЮ НАЙВИЩОГО РІВНЯ, ЯКА ЗМІНЮЄ МИНУЛЕ, РЕФЛЕКСУЄ ТЕПЕРІШНЄ ТА ТВОРИТЬ МАЙБУТНЄ, ЩО СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ДУХОВНОСТІ НАЦІЇ ТА ПРОПАГУВАТИМЕ УКРАЇНСЬКЕ МИСТЕЦТВО У СВІТІ», – це наша місія, і ця експозиція – це ще один гігантський крок у її реалізації.

Запрошуємо на відкриття!

 

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка