Події

logo_white_2018-1.png

Музею сучасного українського мистецтва Корсаків – рік!

Рік тому, а саме 24 серпня 2018 року, в Луцьку й в Україні загалом, сталася неординарна мистецька подія:  відбулось урочисте відкриття Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК).

Він досі залишається унікальним, бо жодне інше місто, включаючи Київ і Львів, не може таким похвалитися.

Це – місце, де зберігається одна з найкращих колекцій вітчизняного арту ХХ-XXI століття і живий доказ того, що неможливих стартапів не буває: за планами, масштабом фондів та здобутками музей сміливо може конкурувати з найбільшими виставковими комплексами світу. Тут експонуються роботи таких відомих українських художників як Олександра Архипенка, Тіберія Сільваші, Анатолія Криволапа, Миколи Кумановського та інших.

Команда вже реалізувала більше 15 кураторських проектів, а загальна виставкова площа становить близько 5000 кв. метрів.

З нагоди першої річниці, у МСУМКу для усіх поціновувачів прекрасного було безкоштовне відвідування усіх експозицій. Крім того, осі охочі могли долучитися до малювання спільної масштабної картини.

Цій же події було приурочене відкриття арт-проeкту «СУЧАСНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СИМВОЛІЗМ», у межах якого представлені твори митців з різних регіонів України.

Річниці МСУМК, а також 10-ій річниці КРЦ “Адреналін Сіті” був приурочений і перший міжнародний KORSAK CARVING FEST! Упродовж тижня з бензопилами в руках майстри вирізали дерев’яні скульптури, які потім залишаться на території закладу і стануть окрасою КРЦ «Адреналін Сіті» .

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка