Виставки

logo_white_2018-1.png

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує на відкриття виставкового проєкту Міті Фєнєчкіна

 

Проєкт Міті Фєнєчкіна …і сонце стало чорним і море зупинилось складається з двох окремих частин і розповідає глядачу про трансформацію сенсів і думок самого автора до та під час повномасштабного вторгнення. Всі роботи створені в майстерні художника у місті Одеса.
Перша частина, це роботи які складаються з малюнків створених у 2018-2021 роках, які створювались як часто кажуть «у стіл», або виставлялись на сторінках автора у соціальних мережах. Тепер же глядач побачить їх наживо. Здебільшого ці роботи є роздумами про колективне дитинство 90х-2000 років які мають свою естетику, містять символічні значення і відсилання до тих часів. Ці малюнки повинні були увійти до складу автобіографічного артбуку, який вже не побачить світ через повномасштабного вторгнення. Сьогодні ці роботи, разом зі спогадами про минуле, виглядають ніби примари на тлі сьогодення.
Друга частина експозиції складається з аналогових та діджитал малюнків, створених під час війни. Ці роботи починають новий етап в практиці автора. Більшість з них це низка окремих подій та почуттів що лишаються між слів, переосмислених і зафіксованих на папері.
В цілому проєкт дає можливість відслідкувати трансформацію сенсів, тем і технічного виконання, яка відбулася у зв’язку зі зламом реальності через воєнний стан країни.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка