Історія

logo_white_2018-1.png

Музей Корсаків запрошує на дискурс із автором Сергієм Алієвим-Ковикою, автором виставкового проєкту “Протистояння”

У рамках виставкового проєкту “Протистояння” у п’ятницю, 19 червня, о 17:00 відбудеться дискурс із автором Сергієм Алієвим-Ковикою. Запрошуємо всіх!

Дрес-код – МАСКА + СОЦІАЛЬНА ДИСТАНЦІЯ!

Нагадаємо, наприкінці травня у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків стартував новий виставковий проект «Протистояння», його автор Сергій Алієв-Ковика, один із гурту найвідоміших українських художників Дніпропетровського регіону.

«Протистояння» – виставковий проект художника, сформований на основі євангельських притч, занурює глядача в світ грандіозних потрясінь, неймовірних пристрастей, разючих контрастів. Сягаючи подумки аж до часів Ісусових, митець не просто ставить перед собою завдання вкотре переповісти найтрагічніші розділи Нового Заповіту, а крізь призму Священного манускрипту намагається осмислити нинішню українську реальність. Окупація, гібридна війна, кров, сльози, щоденні втрати на фронті, а ще – підлість і лицемірство, і тендітна межа поміж праведністю, честю, відвагою та безумством зрад, нікчемною мотивацією ганебних вчинків… Весь трагізм найновішої історії України Сергій Алієв-Ковика втілює в образах емоційно-загострених, як напнута тятива, як оголений нерв, роз’ятрена, зболена рана. Його твори візуалізують не тільки відомі істини християнської моралі, а й невмируще прагнення українців особистої суверенності й право на боротьбу за неї.

Зараз виставка добігає завершення, а тому зустріч з автором буде надзвичайно цікавою, кого вразили його полотна.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка