Діяльність

logo_white_2018-1.png

Китайська чайна церемонія в межах проєкту «Арт-батальйон»

У середу (20.04.) о 15:00 у МСУМК відбудеться китайська чайна церемонія в межах проєкту «Арт-батальйон»!

 

?

 

У середу (20.04.) о 15:00 у МСУМК відбудеться китайське чайна церемонія в межах проєкту «Арт-батальйон»?

 

?Не пропустіть! Вхід вільний!КРЦ “Адреналін Сіті” (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1)

 

⚡Про проєкт⚡:

 

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ??

 

Відомо, що окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають.

 

Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти?‍?, літературні зустрічі?, вистави?, перформанси, майстер-класи?‍? тощо.

 

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва. А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками даного проєкту. Також ми переконані, що відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктись від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

 

Керівник проєкту Анастасія Семенишина.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка