Купуй річний абонемент у Музей сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай сертифікат на розваги й святкування у КРЦ «Адреналін Сіті» в ПОДАРУНОК

img

Поринь у світ сучасного українського мистецтва разом із Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків та отримай справжній адреналін.

Отже, аби скористатися пропозицією  «1000 грн за вакцинацію» придбай річний безлімітний Абонемент на відвідування трьох музеїв – Музею сучасного українського мистецтва Корсаків+Музею науки та техніки+Музей промислового дизайну (МСУМК+МНІТ+МПД) – на cуму 1000 гривень, що діятиме протягом одного року з моменту придбання і отримай в подарунок сертифікат на 1000 гривень на будь-які послуги (спорт, розваги, кухня) в КРЦ “Адреналін Сіті”, який діятиме аналогічно протягом одного року з моменту придбання.

Також можливо придбати безлімітний абонемент на 500 грн, що діятиме протягом півроку з моменту придбання і отримати подарунковий сертифікат на 500 грн, який також діятиме протягом шести місяців з моменту придбання.

Абонемент можна придбати на касі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, скориставшись безготівковою карткою «єПідтримка», яка діятиме протягом чотирьох місяців з дня отримання коштів.

Деталі за телефоном: 066 142 51 18

Власник Сертифікату може скористатися таким послугами КРЦ «Адреналін Сіті» на  суму, вказаного номіналу: настільний теніс, лазертаг, боулінг-клуб, більярдний клуб, дитячо-розважальний центр «Лімпопо», парк розваг «Кенгуру», кінокомплекс «Адреналін», X- Boх, джампінг-центр «Гравітація», книги з крамниці МСУМК, заклади харчування: ресторан-музей поліської кухні «Поліщук», «Мальованка», спорт-бар «10 дерунів», арт-кафе «Вандервілль»,  SPAR кафе, бургер-клуб*, оренда хворостянок. 

Адміністратор відповідного напрямку повинен відзначити у Сертифікаті номер, дату, напрямок і суму наданих послуг та відрізати купон для звітності.

*Крім алкогольних напоїв.