Виставки

logo_white_2018-1.png

Автор Національного павільйону України на Венеційському бієнале 2022 та лауреат Шевченківської премії – Павло Маков – у Луцьку!

13 грудня о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться унікальна лекція «Творча бесіда. Відбиток, діалог з часом» від Павла Макова.

Вхід вільний! Дрес-код – маска + дистанція.

Павел Маков також є членом Королівського товариства живописців та графіків Великобританії, член-кореспондент Академії мистецтв України.

Його твори знаходяться у колекціях Державного музею ім. А. С. Пушкіна у Москві, Вікторії та Альберта у Лондоні, Metropolitan Museum у Нью-Йорку, Національній галереї у Вашингтоні, Національному музеї російського мистецтва у Києві, музеї Kelvingrove у Глазго, Центрі сучасного мистецтва в Осаці, Художньому музеї в Оденсі, Zimmerli ART Museum у Нью-Джерсі, у Національному художньому музеї у Таллінні, PinchukArtCentre у Києві.

Павло Маков – один з небагатьох визначних художників світу, який працює у традиційній техніці офорту. Блискуче та вільно володіючи всіма можливостями графіки, він об’єднує у своїх творах глибоку традиційність та сучасне розуміння часу та простору – головних тем і проблем творчості.

ПОДІЛИТИСЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Заявка