Автор Національного павільйону України на Венеційському бієнале 2022 та лауреат Шевченківської премії – Павло Маков – у Луцьку!

img

13 грудня о 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться унікальна лекція «Творча бесіда. Відбиток, діалог з часом» від Павла Макова.

Вхід вільний! Дрес-код – маска+дистанція.

До слова,  Павло Маков також є членом Королівського товариства живописців та графіків Великобританії, член-кореспондент Академії мистецтв України.

Його твори знаходяться в колекціях Державного музея ім. А. С. Пушкіна у Москві, Вікторії і Альберта в Лондоні, Metropolitan Museum в Нью-Йорку, Національній галереї у Вашингтоні, Національному музеї російського мистецтва у Києві, музеї Kelvingrove в Глазго, Центрі сучасного мистецтва в Осаці, Художньому музеї в Оденсі, Zimmerli ART Museum в Нью-Джерсі, в Національному художньому музеї в Таллінні, PinchukArtCentre в Києві.

Павло Маков – один з небагатьох визначних художників світу, який працює у традиційній техніці офорту. Блискуче та вільно володіючи усіма можливостями графіки, він об’єднує у своїх творах глибоку традиційність та сучасне розуміння часу та простору – головних тем і проблем творчості.